ارایش چشمان ابی

آرشیو : آرایش چشم

ارایش چشمان ابی

ارایش چشمان ابی

ترفند و نحوه ارایش چشمان ابی:

وای! چه چشم های جذابی!چشم، آبی، زیبا آیا شما هم می خواهید که این حرف را از دوستانتون بشنوین پس کمی صبور باشید و تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

جذاب نشان دادن چشمان آبی کار خیلی سختی نیست کافی با دقت به مواردی که در این مقاله ذکر میشه را با دقت انجام دهید.
البته این تنها به معنای استفاده از سایه و خط چشم و ریمل نیست. بلکه منظور اینه که با توجه به مراسم های متفاوت بدانید چگونه در محیط ظاهر شوید تا کاملا زیبا و متناسب جلوه کنید. خبر خوب اینست که آرایشهای بسیار متفاوتی برای شما مناسب است و ظاهری بی نظیر به شما می بخشد، پس با رعایت نمودن نکات زیر با خیال راحت بیرون بروید و از چشمان فوق العاده زیبا و درخشان خود لذت ببرید.

۱-آرایش دودی چشمانتان در مهمانی ها اصلا انتخاب اشتباهی نیست به ویژه زمانی که می خواهید تمرکز آرایشتان روی زیبایی چشمهایتان باشد. این نوع آرایش به شما چشمانی با افسونی راز آلود خواهد بخشید میتوانید از سایه های مشکی و خاکستری یا از هر سایه تیره دیگری که می پسندید استفاده نمایید. در نهایت از یک مداد چشم زغالی رنگ برای اتمام کار استفاده نمایید تا نتیجه دلخواهتان به دست آید.

 

۲- در صورتیکه برای کنار استخر یا دریا آماده می شوید می توانید از رنگهای شاد و زنده ای مثل سبز، آبی، بنفش کمرنگ یا حتی ارغوانی استفاده نمایید. می توانید این سایه ها را با رنگهای سفید یا خاکستری ترکیب نمایید تا از شدت رنگ آنها کاسته شود. در صورتیکه می خواهید وارد آب شوید از ریمل استفاده ننمایید مگر آنکه ریملتان ضد آب باشد. حتما برای رفتن به چنین مهمانی در نهایت کمی از پودر براق کننده نیز استفاده نمایید.

 

۳-رنگهای متالیک هم این روزها باب شده اند، در صورتیکه به مهمانی غیر رسمی دعوت شده اید یا برای ملاقات خصوصی با نامزدتان آماده می شوید می توانید رنگهای روشن متالیک مانند طلایی، برنز یا آبی روشن براق یا حتی نقره ای و سفید براق را امتحان نمایید. در اینصورت مطمئن باشید در میان جمعیت خواهید درخشید و دوستانتان در مورد نحوه آرایشتان از شما سوال خواهند پرسید.

 

۴- اگر به یک ملاقات کاری یا یک مهمانی رسمی دعوت شده اید استفاده از رنگها و آرایش های توجه بر انگیز به شما پیشنهاد نمی شود. در اینصورت از سایه های روشن همچون سفید یا سبز روشن به همراه ریمل استفاده نمایید. همچنین می توانید رنگهای یاسی، بنفش کمرنگ یا صورتی را امتحان کنید که در اینصورت دیدن تاثیر این آرایش با وجود ملایم بودنش شما را غافلگیر خواهد کرد.

امیدواریم که از نکات ذکر شده به خوبی استفاده کنید و به خوبی توانسته باشید که چشمان آبی رنگ خود را درخشان نمایید.

 منبع : سایت زیباکده

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار