طرز پخت خوراک راگو گوشت و لبو

آرشیو : خوراک
RagoBaLabo2

طرز پخت خوراک راگو گوشت و لبو


آموزش خوراک راگو

طرز پخت خوراک راگو گوشت و لبو ,خوراک راگوی گوشت و لبو,خوراک راگو

توسط شیما انتشار: بهمن ۲۷, ۱۳۹۴

 • مواد ذکر شده برای :۴ تا ۶ نفر
 • زمان پیش از پخت :۲۵ دقیقه ها
 • زمان پخت:۲ ساعت ۲۰ دقیقه ها
 • زمان کل :۲ ساعت ۵۵ دقیقه ها

خوراکی که همراه با لبو تهیه می شود و برای فصل سرما خیلی می چسبد.

مواد اولیه


دستورالعمل


 1. گوشت گاو را به صورت خورشتی قطعه قطعه کنید و کمی نمک و فلفل روی آن بپاشید. روغن را درون قابمله ترجیحا مسی بریزید و گوشت را آرام آرام درون آن سرخ کنید تا کمی قهوه ای رنگ شوند. سپس آن را به ظرفی انتقال دهید و نگهدارید.
  طرز پخت خوراک راگو گوشت و لبو ,خوراک راگوی گوشت و لبو,خوراک راگو
 2. در یک تابه نچسب سیر، هویج و پیاز را با هم تفت دهید و سپس در قابلمه را بگذارید تا آنها به مدت ۵ دقیقه روی حرارت ملایم بپزند. مراقب باشید تا مواد ته نگیرند. رب گوجه را اضافه کنید و پس از ۱ یا ۲ دقیقه آبگوشت را همراه با قطعات گوشت پخته شده اضافه کنید. حرارت را کم کنید و در قابلمه را بگذارید. در صورت لزوم کمی آب اضافه کنید تا در مدت ۲ تا ۳ ساعت مواد آرام آرام بپزند.
 3. فر را تا دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد گرم کنید.
 4. چغندر ها را پوست بکنید و زوائد آن را جدا کنید. کمی نمک و فلفل و روغن زیتون روی آنها بپاشید و سپس آنها را درون فویل بپیچید و به مدت ۴۰ تا ۴۵ دقیقه در فر قرار دهید. وقتی چغندر ها را از فر بیرون آوریدید آنها را ببرید.
  طرز پخت خوراک راگو گوشت و لبو ,خوراک راگوی گوشت و لبو,خوراک راگو
 5. گوشتها را با چنگال کمی له کنید و سپس چغندر ها را به آن اضافه کنید و مواد را کمی روی حرارت ملایم قرار دهید تا خوراک جا بیفتد.
 6. پاستا آشیانه ای را درون آبجوش بجوشانید و آبکشی کنید. پاستا را به درون قالب فر انتقال دهید و سپس سس گوشت و لبو را روی آن بریزید. پنیر پارمزان را روی خوراک ریخته و ظرف را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه درون فر قرار دهید تا پنیر کمی طلایی رنگ و برشته شود. می توانید از جعفری جهت تزیین غذا استفاده کنید و لذت ببرید.

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار