خواص سنگ رودوکروزیت(انکا صورتی)

آرشیو : خواص سنگها

خواص سنگ رودوکروزیت(انکا صورتی),خواص سنگ رودوکروزیت,خواص سنگ انکا صورتی,سنگ رودوکروزیت,کانی رودوکروزیت, رودوکروزیت,عکس سنگ رودوکروزیت,عکس سنگ انکا صورتی

خواص سنگ رودوکروزیت(انکا صورتی)

کلیات:
کلا این سنگ از کربنات منگنز به رنگ صورتی که از روشنی به تیرگی می زند همراه با شیارهای روشن تشکیل شده است . محلهای اصلی آن آرژانتین ، ایالت کلرادوی آمریکا، اورال روسیه، آمریکای جنوبی و شمالی است.

تاثیر بر بدن:
سنگ رودوکروزیت برای لوزالمعده ، طحال، و ناراحتی های گوارشی بسیار موثر است. آلودگی و التهابات پوستی همچون آکنه و جوشها را از بین میبرد. این سنگ قلب را تقویت میکند و بیماریهای کبد ، مجاری تنفسی و ریه ها را درمان میکند. رودوکروزیت درصد بینائی را افزایش میدهد و به چشمها نیرو میبخشد. برای دیابت، بیماریهای کلیه و سرطان معده بسیار موثر است.

خواص کلی سنگ رودوکروزیت(انکا صورتی):

* تعادل و تنظیم چاکرای چهارم
* سنگ ماه تولد مرداد ، شهریور ، آبان ، دی
* نماد شفا، آرامش، هماهنگی و دوستی است
* ترویج مهربانی، بردباری، شفقت و عشق
* افزایش آگاهی و معنویت فرد
* رفع دوگانگی جسم و روح
* در درمان سخت شدن و باریک شدن شریان ها استفاده می شود
* بسیار مفید در درمان میگرن مزمن، کاهش سردرد
* بازگرداندن انرژی از دست رفته در طول زمان فعالیت شدید بدن
* دارای اثر تسکین دهنده
* افزایش انرژی فیزیکی
* دفع استرس
* هماهنگسازی انرژی جسمی و معنوی
* محرک عشق و اشتیاق
* بهبود کارایی قلب
* ضد افسردگی و ایجاد حس امید و نگرش مثبت به زندگی
* از بین برنده ی استرس عاطفی
* ایجاد نگرش مثبت و خلاقیت و نوآوری
* تنظیم و تثبیت ضربان قلب، فشار خون و گردش خون
* موثر بر اندام های تناسلی
* تخفیف میگرن
* بهبود اختلالات پوستی
* تنظیم غده تیروئید
* کاهش مشکلات روده ای
* بهبود بینایی

اثر بر روح و روان:
رودوکروزیت الهامات و خلاقیت ما را بر می انگیزد. جریان انرژی در شبکه خورشیدی و فشارهای عاطفی در حدود چاکراهای قلب و سر را تقویت و آزاد میکند. این سنگ به ما آزاد اندیشی و آگاهی میدهد. در مبارزه علیه نگرانیهای درونی ، پریشانی و اضطرابها کمک میکند.. ناهنجاریها و تردیدهای زبان را که توسط عدم اعتماد به نفس بوجود آمده از بین میبرد. ما را در برابر کابوسها حمایت میکند و نیروی توانائی و اقدام میدهد.

خواص سنگ رودوکروزیت(انکا صورتی),خواص سنگ رودوکروزیت,خواص سنگ انکا صورتی,سنگ رودوکروزیت,کانی رودوکروزیت, رودوکروزیت,عکس سنگ رودوکروزیت,عکس سنگ انکا صورتی

طبقه چاکرا:
این سنگ برای چاکرای شبکه خورشیدی ، قلب و سر استفاده میشود. اما همچنین میتوانید در وضعیت ناتوانی چاکرای جنسی از آن استفاده کنید.بطوریکه یک رودوکروزیت را بر روی چاکرای ریشه بطور مستقیم قرار دهید.

خصوصیات:
انسانهائی که از نا امنی ، دلهره ، استرس و کلا دلواپسی رنج میبرند، میبایست گردنبندی از سنگ رودوکروزیت را بطوریکه مستقیما روی چاکرای قلب قرار گیرد با خود داشته باشند.

فروش و نگهداری:
رودوکروزیت یکی از گرانبهاترین سنگها بشمار میرود بخصوص اگر جواهرات باشد. همچنین آنرا بشکلهای صیقلی و داخل زنجیر می یابیم. نگهداری از آن بسیار ساده است. بعد از هربار استفاده ، آنرا در زیر آب جاری بشوئید و اگر از آن بصورت گردنبند استفاده میکنید توصیه میشود که یکبار در هفته آرا تخلیه کنید و بهیچ عنوان در زمان طولانی از نور خورشید برای شارژ آن استفاده نکنید.

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار