آموزش بافتنی لباس دخترانه

perahn

آموزش بافتنی لباس دخترانه

با سلام خدمت کاربران هنرمندان سایت سرزده در این قسمت از سایت سرزده اموزش تصویری بافت سبد با کاموارا برای شما خانمها خوش ذوق و هنرمند در نظر گرفتیم امیدواریم خوشتان بیاد و با نظرهاتون ما را در بهتر شدن سایت یاری نمایید.متشکریم
بافتنی هنری است که امروزه از آن به عنوان نوعی یوگا و ورزش ذهن یاد می‌شود. علاوه بر این انسان با حس زیبادوستی و زیبایی شناختی که در وجودش نهادینه است همواره در جستجو و خلق زیبایی بوده است. بافتنی هم مانند تمام هنرهای دیگر به خلق زیبایی می‌پردازد. با یادگیری اصول اولیه بافندگی و پیروی از دستورالعمل‌های فراوانی که از انواع سبک بافتن و برای بافتنی‌های مختلف وجود دارد می‌توان مدل‌های زیبا و بسیار متفاوتی را با سلیقه شخصی بافت و از آن لذت برد.
با همدیگر بافت یک لباس دخترانه بسیار زیبا را با هم دنبال می کنیم.

بافت این لباس بسیار ساده و راحت می باشد شروع لباس از پایین بالا تنه می باشد که در نقشه با شماره ۱ نشان داده شده است.ابتدا به اندازه دور سینه باضافه ۵ سانت زنجیره بزنید سپس دو سر زیجیره را به هم وصل کنید و یک حلقه بسازید در رج اول داخل یک تک زنجیره ها یک پایه کوتاه می زنیم سپس مانند نقشه ادامه کار را می بافیم. البته بستگی به سایز مورد نظر تعداد رج های خود را کم یا زیاد می کنیم.
پس از اتمام بالا تنه نخ را به گوشه ای از پایین بالا تنه متصل کرده و شروع به بافت دامن طبق نقشه می کنیم.

pattern

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار