بیوگرافی سرجیو کانالس

آرشیو : ورزشکاران

sergio-canales-biography.

دید بالا ، دفت ، چند پسته بودن و شوتهای فوق العاده با پای چوپ بخشی از مهارت سرجیو کانالس است . بازیکن ۱۸ ساله یکی از مستعدترین فوتبالیستهای اسپانیاست . او معمولا در خط هافبک بازی می کند اما در خط حمله و هافبک هجومی نیز نمایشهای فوق العاده ای از خود به جا گذاشته است . کانالس آقای گل راسینگ در فصل جاری با پنج گل زده است و در همه رده های تیم ملی اسپانیا حاضر بوده است .

 

کانالس ، متولد ۱۶ فوریه ۱۹۹۱ در سنین بسیار کم به آکادمی راسینگ پیوست . او با توجه به هوش سرشار و توانایی بالایش زود ترقی کرد . اولین مربی تیم ، خوان رومن لوپز مونیز او را در پایان فصل به تیم اصلی آورد و به او اجازه داد در جام یوفا برابر اف ث مونکا اولین بازیش را انجام دهد .

 

اولین بازی در لالیگا در ۵ اکتبر ۲۰۰۸ برابر اوساسونا بود که راسینگ ۱-۰ برنده شد . کانالس در طول این فصل ۱۰۵ دقیقه بازی کرد .

 

میگل آنخل پرتغال در ۱۵ بازی لالیگا و کوپا دل ری در فصل جاری از او بهره بوده است که دو گل فوق العاده برابر سویا زده است که همان ها نگاه سرتاسر اروپا را به وی جلب نموده است .

 

آخرین خرید رئال مادرید با تیم ملی اسپانیا قهرمان تیم زیر ۱۷ سال شد و همین طور در قالب تیم زیر ۱۸ سال به تیم آلمان گل زده است . او به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت برگزیده شد .

 

لوئیز میا ، او را به تیم ملی زیر ۱۹ سال برای بازی در یورو فراخوانده است . عملکرد فوق العاده اش با راسینگ موجب شده است که حتی بحثهایی برای حضورش در تیم ملی اسپانیا به وجود آید .

 

منبع:fun4fa

گردآوری : گروه ورزشی سرزده

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار