آموزش آرایش چشم اسموکی

آرشیو : آرایش چشم

در مقاله  زیر آموزش آرایش چشم قدم به قدم اسموکی را آماده کرده ایم پس اگر شما دوستان می خواهید این آرایش را بیاموزید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای ما ایرانیان به آرایش های غلیظ علاقه بیشتری داریم ، مدل آرایش چشم اسموکی یک مدل آرایش چشم مطلوب و ایده‌آل بشمار می‌رود، در چند مطلب به دنبال معرفی و آموزش چند مدل آرایش چشم اسموکی هستیم.

 مدل آرایش چشم اسموکی بیشترین طرفدار را در میان خانم هایی که بر روی فرش قرمز ظاهر می‌شوند دارد، آنجیلنا جولی ، کایرا نایتلی ، کریستسن استوارت ، هایدی کلوم و … همگی جذابیتشان را بعد از زیبایی ذاتی مدیون این مدل آرایش چشم هستند.

 

آموزش آرایش چشم اسموکی

آموزش گام به گام مدل آرایش چشم اسموکی

 

برای شروع باید زیر سازی کنید، این نکته بخصوص اگر مایلید که ارایش شما دوام بیشتری داشته باشد حائز اهمیت است، ابتدا پوست خود را کاملا پاکیزه و تمیز کنید، برای زیر سازی از یک سایه مات استفاده کنید و پلکتان را با آن بپوشانید، اگر سایه کدر در اختیار ندارید می‌توانید از پودر پوست استفاده کنید.

مرحله اول آموزش آرایش چشم اسموکی :

 

آموزش آرایش چشم اسموکی

آموزش قدم به قدم مدل آرایش چشم اسموکی

 

سپس از یک سایه مشکی استفاده کنید، اگر سایه مشکی ندارید می‌توانید از مداد چشم استفاده کنید. در مرحله بعد باید سعی کنید یک طیف سیاه به خاکستری در پلک بالایی ایجاد کنید، این کار را با استفاده از سایه خاکستری یا روشن کردن سایه سیاه می‌توانید ایجاد کنید، توجه کنید که در استفاده از سایه زیاده روی نکنید، برای اینکار مرحله به مرحله سایه بزنید تا از افراط در سایه زدن چشم جلوگیری کنید.

حالا سایه قهوه‌ای را بردارید و سعی کنید آنرا با سایه را با طیف سایه سیاه و خاکستری مخلوط کنید، دقت داشته باشید که نباید طوری از سایه قهوه‌ای استفاده کنید که طیف رنگی تیره به روشن خراب شود، یعنی قهوه‌ای مخلوط شده نیز باید بصورت یک طیف باشد:

مرحله دوم آرایش چشم اسموکی:

 

آموزش آرایش چشم اسموکی

آرایش چشم اسموکی

 

از همان سایه قهوه‌ای برای پلک پائینی استفاده کنید، نیازی به توضیح ندارد که فرق سایه پلک بالایی و پائینی در همان طیف مشکی خاکستری است که زیر سایه قهوه‌ای پلک بالایی هست و زیر سایه قهوه‌ای پلک پائینی نیست.

چیزی به پایان کار نمانده خط چشم مایع مشکی خود را بردارید بر لبه خارجی خط مژه پلک بالایی خود یک خط چشم نه خیلی پهن و نه خیلی باریک بکشید در گوشه خارجی آنرا کمی بطرف بیرون و بالای چشم امتداد دهید.

مدل آرایش چشم اسموکی خود را با ریمل مژه به اتمام برسانید. در طول این آرایش می‌توانید بجای سایه قهوه‌ای برای پلک بالا از سایه اکلیل دار و یا برنز نیز استفاده کنید.

مرحله آخر آموزش آرایش چشم اسموکی :

 

آموزش آرایش چشم اسموکی

 

منبع » آرایشیک

گردآوری » آموزش آرایش چشم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار