آرایش چشم با سایه آبی

آرشیو : آرایش چشم

در این مطلب قصد داریم شما دوستان عزیز را با جدیدترین مدل آرایش چشم با سایه  چشم های آبی آشنا کنیم امید واریم مورد پسندتان قرار گیرد.( مطلب اختصاصی سرزده )

در ضمن کاربران عزیز می توانید ابتدا با خواندن مقاله آموزش آرایش انواع چشم به تفکیک نوع چشم  ابتدا نوع سایه چشم و آرایش مناسب برای خود را بیابید و سپس به خواندن این مقاله بپردازید.

برای انجام یک میک آپ خوب اولین چیزی که مورد نیاز است این است که یک مدل خوب بیابیدو سعی کنید همانند آنچه را که در عکس مشاهده می کنید را برای خودتان تکرار کنید .

برای انتخاب یک سایه چشم خوب باید به نور اطراف توجه به خصوصی داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش هشت مدل مختلف سایه چشم آبی و طوسی بپردازیم پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

۱- مدل ترکیبی سایه چشم آبی با خاکستری

 

آرایش چشم با سایه آبی

 

برای ایجاد این مدل سایه شم ابتدا باید خط چشم آبی کم رنگ خود را دور تا دور اطراف چشم خود بکشید و پس از آن سایه چشم خاکستری رنگ خود را بردارید و روی پلک بالایی بکشید و پس از آن یک خط بسیار باریک را از سایه چشم خاکستری خود را به زیر چشم خود بکشیدو بس از آن می توانید با کشیدن ریمل قهوه ای و یا مشکی به آرایش ابرو و مژه های خود بپردازید.

۲- مدل ترکیبی سایه چشم صورتی روشن با خاکستری و خلق رنگ آبی پر رنگ

 

آرایش چشم با سایه آبی

 

برای ایجاد این مدل سایه چشم ابتدا باید یک خط چشم خاکستری رنگ بر روی پلک فوقانی خود بزنید و یک خط چشم بسیار باریک خاکستری به زیر چشم خود بزنید پس از آن باید سایه چشم صورتی روشن خود را بر روی چشم خود بزنیدتا رنگ آبی تیره در قسمتی که خط چشم خاکستری خود را زده بودید ایجاد شود
پس از آن جهت آرایش ابرو ها و مژه های خود می توانید از ریمیل خاکستری پر رنگ و یا قهوه ای رنگ استفاده نمایید.

 

۳-مدل سایه چشم آبی روشن

 

eye-makeup-with-blue-shadow-4

 

چیزی که در این سایه چشم آبی رنگ بسیار مهم است این خظ چشم خاکستری رنگ آن است موجب پر تر نشان دادن مژه های شما خواهد شد که این امتیاز بسیار خوب این نوع مدل آرایش چشم است.

پس از این کار باید سایه چشم آبی روشن را بر چشم خود اعمال کنید البته میتوانید کمی سایه چشم قهوه ای را نیز بر قسمت بالایی پلک خود اعمال کنید

در پایان نیز برای آرایش ابرو ها و مژه های خود میتوانید از ریمل قهوه ای رنگ استفاده کنید.

 

۴-مدل سایه چشم خاکستری با بنفش

 

آرایش چشم با سایه آبی

 

برای ایجاد این مدل آرایش چشم ها باید در ابتدا یک خط چشم خاکستری به دور تا دور جشمان خود بکشید هم بالا و هم پایین البته لازم به ذکر است که این خط چشم در پایین باید بسیار باریکتر از بالا باشد.پس از این کار باید سایه چشم بنفش خود را بر پلک بالایی و کمی در زیر چشم خود اعمال کنید در صورت لزوم نیز می توانید از هایلایتر در بالای رنگ بنفش استفاده کنید.

 

۵- سایه آبی برای چشمان خاکستری رنگ

آرایش چشم با سایه آبی

 

سایه چشم آبی موجب بزرگتر نمایش دادن چشمان خاکستری رنگ می شود که این خود یک امتیاز بزرگ در ای حالت است . برای این آرایش شما باید یک خط چشم خاکستریپر رنگ را دور تا دور چشمان خود بزنید و پس از آن می توانید از سایه چشم آبی بر روی پلکهایتان استفاده نمایید.

در ضمن جهت آرایش ابرو ها و مژه هایتان می توانید از ریمل خاکستری پر رنگ یا قهوه ای استفاده نمایید.

 

۶- سایه فوق العاده زیبا ترکیب رنگ طلایی با رنگ بنفش

 

آرایش چشم با سایه آبی

 

این مدل آرایش چشم بسیار مناسب جشن های عروسی می باشد تریب دو رنگ طلایی و بنفش در این مدل آرایش ترکیبی فوق العاده را خلق نموده است.برای آرایش به ایت طرقه ابتدا باید کمی سایه چشم طلایی را به قسمت گودی چشم هم قسمت بالا و هم قسمت پایین بزنید .پس از آن باید به پلک فوقانی و قسمتی ار پلک پایینی خود سایه چشم بنفش بزنید بعد از اتمام این دو مرحله در قسمت میانی چشمان خود باید مقداری سایه آبی تیره بزنید.

 

۷-  آبی بنفش و صورتی ترکیبی فوق العاده برای یک سایه چشم

 

آرایش چشم با سایه آبی

 

این ترکیب بسیار فوق العده و زیبا می باشد و چشمان شما را به خوبی نمایان می کند. برای شروع ابتدا باید با یک چشم مشکی رنگ شروع کنید و اظراف چشم خود را به خوبی خط چشم بکشید در ضمن به یاد داشته باشید که خط چشم پایین باید بسیار باریک کشیده شودپس از اتمام این مرحله باید یک سایه صورتی روشن به وسط پلک بالای خود اعمال کنید و به خوبی پخش کنید و سایه چشم بنفش را در قسمت های بیرونی به سمت بالا بکشید و پس از این کار ها لبه های سایه آبی رنگ را به پلک پایینی اعمال کنید.در صورت لزوم می توانید از هایلایترر استفاده کنید.

برای جلوه بهتر می تولنی از ریمل مشکی برای آرایش ابرو ها و مژه ها استفاده نمایید.

 

مطلب اختصاصی وبسایت سرزده

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار