آرایش چشم برای عینکی ها

آرشیو : آرایش چشم

آرایش چشم های اصولا کاری بسیار سخت است چه برسد آرایش چشم ها برای عینکی ها البته این مسائله دشواری هست اما نگران نباشید و تا پایان مقاله با سرزده همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چگونه چشمان خود را حتی اگر از عینک استفاده می کنید به را حتی آرایش کنید.

 

آرایش چشم برای عینکی ها

آرایش با عینک

 

اگر عینکی هستید حتی با یک آرایش جزئی چشم شما از پشت عینک بیشتر جلوه می‌دهد. البته اگر زیاد آرایش کنید با خط عینک شما برخورد می‌کند و خیلی زشت و زننده می‌شود.توجه کنید که چگونگی آرایش دقیق چشم شما به شماره چشمتان بستگی دارد.

 

آرایش چشم برای عینکی ها

آرایش چشم برای افراد عینکی

 

اگر نزدیک بین هستید‌، چشمانتان پشت عینک ریزتر به نظر می‌رسد . کشیدن خط چشم روی پلک های بالایی و پایینی روش بسیار خوبی برای بزرگتر کردن آنهاست.

 

آرایش چشم برای عینکی ها

آرایش چشم با عینک

 

برای پوست های روشن و معمولی از رنگ مسی یا خاکستری روشن و برای پوست های تیره تر از رنگ مشکی یا مشکی پر کلاغی استفاده کنید. مژه های بالایی را فر کنید و روی آن ریمل بکشید تا چشم هایتان حدقه ای به نظر برسد.

 

آرایش چشم برای عینکی ها

 

 

چشم های دوربین معمولا از پشت عینک بزرگتر به نظر می‌رسد . بنابراین به آرامی سایه کمرنگی روی پلک های خود بکشید ، و روی مژه ها ریمل بکشید .

 

نکته:چون عینک ابروها را بیشتر نمایان می‌کند سعی کنید آنها را مرتب نگه دارید. موهای نا منظم آن را بردارید و قسمتهای تنک آنرا با پودر ابرو که رنگ آن کمی ازرنگ موهای شما روشن تر باشد پر کنید.

 

گردآوری » آرایش چشم

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار