اختراع اپل که همه را به دستگاه خودپرداز شما تبدیل می‌کند!

اختراع اپل که همه را به دستگاه خودپرداز شما تبدیل می‌کند!

اختراع اپل که همه را به دستگاه خودپرداز شما تبدیل می‌کند!

شرکت اپل در جدیدترین اختراع خود برنامه‌ای را توصیف کرده که به فرد اجازه می‌دهد از مردم به عنوان دستگاه خودپرداز متحرک استفاده کند.
ایده «شبکه توزیع نقدی تک‌کاره» اپل آن است که فرد با برپا کردن این برنامه، پول مورد نیاز خود را درخواست کند. این نرم‌افزار سپس از جزئیات موقعیت مکانی فرد استفاده کرده و درخواست او را برای تمام افراد برخوردار از آن برنامه جهت آگاهی از گرفتاری وی ارسال می‌کند.
هنگامی که یک فرد دیگر قبول کرد که کمک کند، موقعیت وی به فرد نیازمند ارسال شده و وی می‌تواند به پول مورد نیاز خود دست یابد. همچنین این برنامه از یک نقشه برخوردار بوده که افراد مایل به کمک را با ستاره و افراد بی‌میل یا بی‌پول را با علامت سوال نشان می‌دهد.
همچنین این برنامه از قابلیت رتبه بندی برخوردار بوده که بر اساس آن «بانکداران» به میزان رضایت کاربردان دیگر از خدمات خود نمره می‌دهند. از این رو فرد می‌تواند انتخاب خود را به افراد دارای رتبه‌بندی خاص یا بالاتر محدود کند.
با ملاقات با فرد کمک کننده و دریافت پول، انجام این انتقال مالی در تلفن آیفون ثبت شده و حساب iTunes فرد بدهکار می‌شود. یک مبلغ کوچک شارژ خدمات نیز برای کمک از حساب فرد کسر شده و به فرد کمک کننده داده می‌شود.

منبع:isna.ir

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار