مدیریت برنامه‌ها در آیپد

موبایل, آیکون‌, آی پد, آیپد  حذف برنامه‌های نصب شده روی آیپد به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. یکی از این روش‌ها که بسیاری از کاربران با آن آشنایی دارند، با فشاردادن انگشت روی صفحه برنامه‌ها و نگه‌داشتن آن قابل استفاده است. با انجام این کار آیکون‌ها در صفحه به حالت معلق درآمده و با فشار علامت x قرمز رنگ کنار هر برنامه، می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام کنید.  در صورتی‌که بخواهید این کار را با مدیریت بیشتری به انجام برسانید و پیش از حذف برنامه‌ها از اطلاعات دیگری همچون میزان فضای اشغال شده توسط آنها مطلع شوید، ‌باید به روش زیر عمل کنید:  1ـ از صفحه برنامه‌ها Settings را انتخاب کنید.  2ـ از میان گزینه‌های موجود در ستون سمت چپ، روی General فشار دهید.  3ـ از سمت راست، Usage را انتخاب کنید.  4ـ در این پنجره اطلاعاتی از برنامه‌های نصب شده همراه با میزان فضای اشغال شده توسط آنها برای شما نمایش داده خواهد شد. برای حذف هریک از برنامه‌های موجود، می‌توانید پس از انتخاب برنامه موردنظر گزینه Delete App را انتخاب کنید. منبع:jamejamonline.ir

حذف برنامه‌های نصب شده روی آیپد به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. یکی از این روش‌ها که بسیاری از کاربران با آن آشنایی دارند، با فشاردادن انگشت روی صفحه برنامه‌ها و نگه‌داشتن آن قابل استفاده است. با انجام این کار آیکون‌ها در صفحه به حالت معلق درآمده و با فشار علامت x قرمز رنگ کنار هر برنامه، می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام کنید.

در صورتی‌که بخواهید این کار را با مدیریت بیشتری به انجام برسانید و پیش از حذف برنامه‌ها از اطلاعات دیگری همچون میزان فضای اشغال شده توسط آنها مطلع شوید، ‌باید به روش زیر عمل کنید:

۱ـ از صفحه برنامه‌ها Settings را انتخاب کنید.

۲ـ از میان گزینه‌های موجود در ستون سمت چپ، روی General فشار دهید.

۳ـ از سمت راست، Usage را انتخاب کنید.

۴ـ در این پنجره اطلاعاتی از برنامه‌های نصب شده همراه با میزان فضای اشغال شده توسط آنها برای شما نمایش داده خواهد شد. برای حذف هریک از برنامه‌های موجود، می‌توانید پس از انتخاب برنامه موردنظر گزینه Delete App را انتخاب کنید.

منبع:jamejamonline.ir

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار