میانبر برای سایت‌ها

میانبر برای سایت‌ها

برنامه‌ها، ابزارها و سایت‌های مختلفی وجود دارد که طی یک روز با آنها سر‌و‌کار دارید و ایجاد میا‌نبر برای دسترسی به این ابزارها و برنامه‌ها امری ضروری است. مرورگرها نیز در نسخه‌های جدید خود علاوه بر پشتیبانی از فهرست صفحات موردعلاقه، گزینه‌هایی را در خود جای داده‌اند که به‌کمک آنها می‌توانید میانبری از سایت‌های مورد علاقه‌تان ایجاد کنید تا دسترسی به آ‌نها برای شما راحت‌تر بشود. با این حال فرض کنید هر روز بارها و بارها به سایت گوگل یا سایت محبوب خود مراجعه می‌کنید. دوست دارید ورود به این سایت را نیز با میانبری که روی دسکتاپ ایجاد کرده‌اید، آغاز کنید؟

برای ایجاد میانبر برای سایت‌های موردعلاقه خود می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

۱‌‌ـ‌ در بخش خالی روی دسکتاپ کلیک راست نشانگر ماوس را فشار دهید.

۲‌‌ـ‌ از فهرست باز شده به منوی New مراجعه و گزینه shortcut را انتخاب کنید.

۳‌‌ـ‌ در این مرحله پنجره جدیدی برای ایجاد میانبر جدید به‌نمایش درخواهد آمد. برای ایجاد میانبر ورود به سایت‌های موردعلاقه خود کافی است به‌جای مشخص کردن مسیر یک نرم‌افزار یا فایل، نشانی وب‌سایت موردنظر را در کادر موجود وارد کنید. (به‌عنوان مثال نشانی سایت  سرزده:(http:‌/‌‌/sarzade.com)

۴‌‌ـ‌ پس از کلیک روی گزینه Next، در پنجره جدید یک نام به میانبر جدیدتان اختصاص دهید (به‌عنوان مثال sarzade)

۵‌‌ـ‌ در نهایت با کلیک روی گزینه Finish مشاهده می‌کنید که میانبر سایت موردنظر شما روی دسکتاپ قرار گرفته است که با ۲ بار کلیک ماوس روی آن، سایت مربوط برای شما به‌نمایش درمی‌آید.

منبع:jamejamonline.ir

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار