ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 ایرانگردی آن هم در نوروز یکی از بهترین کارهایی است که غیر از دید و بازدید اقوام و دوستان می‌توان انجام داد
تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای ایرانگردی است و بهتر است برای اینکه در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی شود همراه تورهای گردشگری شوید.
چرا که اگر بخواهید خودتان با خودروی شخصی سفر کنید ممکن است دچار مشکل شوید،‌آن هم به دلایلی مانند اینکه در ایام نوروز هتل‌ها اغلب پر هستند و ممکن است اقامتگاه مناسب پیدا نکنید، جاده‌ها شلوغ است و هزینه بنزین را باید محاسبه کنید، ممکن است راه‌ها و مسیرهای گردشگری را به خوبی ندانید و سردرگم شوید. بنابراین اگر می‌خواهید سفری راحت و آسوده داشته باشید و از آن لذت ببرید همراه تور شوید.
در اینجا دو مسیر هیجان‌انگیز و کمتر شناخته‌شده بهتان معرفی می‌کنیم که می‌توانید آن را از آ‍ژانس‌های گردشگری جویا شوید.

 

  مسیر یک: چابهار-بم

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 مسیر سفر بم تا چابهار یکی از بهترین مسیرهای گردشگری است از این لحاظ که کمتر شناخته شده است. شما این شانس را دارید که در یک سفر هشت روز و نیمه این مسیر شگفت‌انگیز را سیر و سیاحت کنید.
این مدت شامل هشت روز و هفت شب می‌شود که می‌توانید استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان را ببینید اما باید بدانید برای اینکه بتوانید همه جاذبه‌های مسیر را ببینید سفرتان زمینی و از طریق قطار و اتوبوس خواهد بود.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

شما با قطار شش تخته از تهران راهی زاهدان می‌شوید و در زاهدان در هتل سه ستاره اقامت می‌کنید. بعد به چابهار می‌روید و در هتل چهار ستاره صبحانه می‌خورید و سرانجام دوباره با قطار راهی کرمان می‌شوید و بعد هم بم را می‌بینید.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 در این سفر برگزار‌کننده شش وعده صبحانه و سه وعده ناهار را متقبل می‌شود و خودتان نیز باید دو وعده صبحانه، چهار وعده ناهار و هشت وعده شام را تهیه کنید.
همچنین حضور سرپرست و کمک سرپرست در طول برنامه، امکان قایق‌سواری در جنگل حرای خلیج گواتر، بیمه مسئولیت مدنی و پرداخت ورودیه‌ها از تعهدات برگزار‌کننده است.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 بازدید از شهر زاهدان، بازار رسولی زاهدان، بازمانده ارگ بم، گل‌افشان تنگ، غارهای سه‌گانه تیس، تلگرافخانه انگلیسی‌ها، قلعه پرتغالی‌ها، بندر قدیمی و سواحل شنی روستای تیس، ساحل صخره‌ای پزم، خلیج گواتر، جنگل حرای گواتر، کوه‌های مینیاتوری (مریخی)، سواحل صخره‌ای دریای عمان، گشت و خرید سوغات از منطقه آزاد چابهار، بازدید از مرکز پرورش گاندو (تمساح ایرانی)، رودخانه سرباز، مزرعه و باغات موز و قلعه ناصری ایرانشهر از جاذبه‌های این تور هیجان‌انگیز است.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 قیمت این تور هم برایتان نفری ۹۳۰ هزار تومان به علاوه پنج درصد ارزش افزوده در قیمت تور است.

 مسیر دو: کلوت تا خلیج پارس
دومین مسیری که معرفی می‌کنیم مسیری است از مرکز و کویر ایران به جنوب و خلیج فارس.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 این سفر نیز هشت روز و نیم است که هشت روز و هفت شب را شامل می‌شود. برنامه سفر به این ترتیب است که با قطار شش تخته از تهران راهی کرمان می‌شوید، در خانه محلی در شهداد، هتل سه ستاره در کرمان،‌ هتل دو ستاره در سیرجان و هتل سنگی در میمند اقامت می‌کنید بعد راهی بندرعباس و در نهایت با لنج راهی قشم می‌شوید. در قشم در خانه محلی اقامت می‌کنید و موقع برگشت با تور راهی یزد شده و از یزد با قطار شش تخته عازم تهران می‌شوید.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

در این سفر هشت وعده صبحانه، هفت وعده ناهار و پنج وعده شام سهم برگزارکننده تور است و مسافر نیز یک وعده ناهار و چهار وعده شام برعهده‌اش است.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

 همچنین حضور سرپرست و کمک‌سرپرست در طول برنامه،‌ قایق‌سواری جزیره هنگام، هزینه بیمه مسئولیت مدنی، پرداخت همه ورودیه‌ها، هزینه لنج بندرعباس-قشم و تامین خانه محلی در قشم مجهز به وسایل خواب و حمام از تعهدات برگزار‌کننده است.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

بازدید از مقبره شاه نعمت‌الله ولی، باغ شازده ماهان، قلعه شفیع‌آباد، کمپ کویری شهداد، عمق کویر لوت، کال شور، چند ضلعی‌های دریاچه نمک، پدیده شگفت‌انگیز کلوت‌ها، نبکاها و گلدان‌های کویری، آسمان کویر، حمام گنجعلی‌خان، بازار سنتی کرمان، سفره‌خانه سنتی گنجعلی‌خان، روستای دستکند و ۳۰۰۰ ساله میمند، ارگ راین، شهر سیرجان، دریاچه نمک سیرجان، مزرعه پرورش شترمرغ، بادگیر چپقی، یخدان دوقلو، باغ سنگی سیرجان، جزیره قشم، معماری بومی لافت و شهر زیبای بادگیرها، چاه‌های مقدس آب (طلا)، قلعه نادری، قایقرانی در منطقه حفاظت شده جنگل حرا، تنگه چاه کوه، گشت جزیره هنگام، بازدید از دره تندیس‌ها(ستاره افتاده)، قلعه پرتغالی‌ها از برنامه‌های این تور است.

 

ماجراجویی ارزان قیمت در نوروز

 

هزینه این تور ماجراجویانه نیز ۹۷۵ هزار تومان به علاوه پنج درصد ارزش افزوده در قیمت تور است.

منبع:۷sobh.com

 

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار