حاملگی دختر باکره

حاملگی دختر باکره,حامله دختر باکره,احتمال حاملگی دختر باکره,بارداری دختر باکره

حاملگی دختر باکره

سلام… سلام بر همه عزیزان و دوستان خوبم که در دنیای مجازی به سایت سرزده مراجعه می نمایند.

انشاا… همه شما خوب و سلامت هستید.  سوالات بسیاری درخصوص امکان حاملگی دختران باکره پرسیده شده که لازم می دونیم بازهم در این باره مطلبی بنویسیم.

 بارداری دختر باکره

ببینید عزیزان، پرده بکارت به هیچ وجه به مثابه یک سد یا دیوار یا مانع عمل نمی کند. بکارت چنانچه در قبل هم توضیح دادیم یک پرده غشایی است که دارای سوراخ می باشد (البته مدل سوراخ های بکارت متفاوت است). اگر پرده بکارت سوراخ نداشته باشد، خونریزی ماهانه خانم ها نمی تواند به خارج منتقل شده و مشکل ساز می شود. پس خداوند حکیم که بکارت را نوعی تائید بر پاکی دختران قرار داده، با ایجاد سوراخ در آن، امکان خروج خون ناشی از پریود را برای سلامت خانمها مهیا نموده است.

احتمال حاملگی دختر باکره

آیا دختران باکره هم باردار می شوند؟

باید گفت بله این امکان وجود دارد. انشاا… که دختران جوان هموطن من مرتکب رابطه جنسی نامشروع نمی شوند و دخترانی که دوران عقد و نامزدی را سپری می کنند در صدد دریافت پاسخ هستند. در هر صورت باید اذعان داشت که دختران باکره هم امکان حامله شدن دارند و بکارت مانعی برای بارداری نیست. چنانچه باز هم در قبل ذکر شد اسپرم ها حالت صعود کننده و تحرک دارند. اگر در حین رابطه جنسی، تمام یا بخشی از منی مرد در داخل واژن یک خانم باکره ریخته شود، اسپرم ها حرکت خود را آغاز کرده و برخی از آنها از سوراخ بکارت عبور کرده و وارد لوله مهبلی شده و باز هم حرکت خود را ادامه می دهند و اگر تخمک های دختر جوان هم به روز آزاد شدن رسیده باشد، ممکن است یکی از اسپرم ها به آن رسیده، وارد شده و جنین به وجود بیاید. تذکر مهم اینکه حتی در مایع بی رنگی که قبل از منی از آلت مردانه خارج می شود نیز ممکن است اسپرم وجود داشته باشد؛ لذا دختران جوانی که در دوران عقد به سر می برند باید مراقب این مسائل باشند و سعی کنند دوران عقد را طولانی نکنند.

حاملگی در دختر باکره

برخی راجع به سقط جنین سوال کرده اند که در درجه اول باید عرض کنم که حتی فکر کردن به این موضوع هم گناه بوده و غیرقابل قبول. باز هم استنباط من این است که دختران جوانی که در دوران عقد باردار شده اند این سوال را پرسیده اند. بارداری در دوره عقد شاید یک امر غیر عرفی باشد ولی غیر شرعی یا حرام نبوده و فرزندی که از نامزدهای جوان به وجود می آید کاملا حلال زاده است و هیچکس حق نابودی آن انسان را ندارد. اگر نگران آبروی خود هستید و می خواهید جنین خود را سقط کنید، به خدا در اشتباهید. این جنین فرزند پاک و حلال شماست و به جای بها دادن به حرف های دیگران، به فکر برنامه ریزی تربیتی فرزندتان باشید.

حاملگی دختر باکره

خداوند در قرآن، مال و فرزند را ثروت دانسته و خود را صاحب امر برای اعطای این ثروت به بندگان خوانده. پس بدانید اگر هر زمانی صاحب فرزندی شدید که احساس کردید نباید این اتفاق می افتاد، حکمت الهی را فراموش کرده اید. برخی هم در سنین بالا از فرزند فراری هستند و به سمت عمل ناشایست سقط می روند. اگر بارداری برای کسی خطرناک باشد و متخصصان این را تشخیص بدهند، مجوز سقط صادر می شود ولی در غیر اینصورت، هر فرزندی که خداوند در هر مقطعی از زندگی به شما هدیه می کند را قدر بدانید و خدا را شکر کنید که شما را لایق این ثروت دانسته و بدانید که بسیاری در حسرت صدای خنده یا گریه یک کودک هستند.

 

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار