آرایش صورت های گرد

آرشیو : آرایش صورت
آرایش صورت های گرد,آرایش برای صورت های گرد,آرایش مناسب صورت های گرد

آرایش صورت های گرد

آرایش مخصوص صورت های گرد

هدف از این مطلب آموزش آرایش برای نرمال کردن صورت های گرد است. برای این افراد باید آرایش به نحوی باشد که حالت صورت را از گرد بوده خارج و کشیده، لاغر و بیضی شکل کند.

Round-face-makeup2

آرایش مناسب صورت های گرد

آرایش برای صورت های گرد

۱ – برای نرمال و کشیده شدن صورت باید موهایتان را از دو طرف گوش به سمت عقب محکم بکشید و فیکس کنید و قسمت جلو مویتان را از سمت پیشانی رو به بالا حرکت حالت دهید تا صورت شما از حالت گرد خارج شود.

۲ – اگر پیشانی بلندی دارید موی جلوی سرتان را به یک سمت حالت دهید و اگر پیشانی تان کوتاه است موهایتان را رو به بالا جمع کنید و هرگز چتری نگذارید.

۳ – کرم پودر مناسب برای صورت های گرد باید به رنگ هایی با پایه صورتی باید تا گردی صورت را کم کند. استفاده از رنگ های روشن برای میکاپ صورتهای گرد توصیه نمی شود و بهتر است تا جایی که امکان دارد رنگهای روشن به کار نبرند.

روش های آرایش صورت های گرد

۴ – اگر چشم های شما درشت است خط چشم نکشید و فقط پلک بالا و پایینی تان را ریمل بزنید. اگر چشم های تان خیلی درشت نیست یک خط چشم شکسته و رو به بالا برای شما کاملا مناسب است.

۵ – رژگونه تان را از روی استخوان گونه رو به بالا تا نزدیک چشم تان بکشید.

۶ – یک رژ لب پر رنگ و با یک زنگ گرم برای کشیده نشان دادن صورت شما مناسب است.

۷ – بهترین سایه برای چشم هایتان رنگ های تیره مثل خاکستری تیره و دودی است. بهتر است سایه شما حالت تیز و رو به بالا داشته باشد.

و مهم تر از همه این که حتما ابروهایتان را رو به بالا بردارید و به آن حالت شکسته یا گرد بدهید تا گردی صورت تان کم شود.

مدل مو برای صورت‌های گرد و تپل

کسانی که دارای صورت گردی هستند معمولا چانه گردی هم دارند. بهترین مدل مو برای صورت‌های گرد، مدل مویی است که صورت را کشیدن تر نشان دهد. با انتخاب مدل موی صحیح می‌توانید صورت خود را گرد نشان ندهید و همچنین مدل و طول موی خود را حفظ کنید.

آرایش صورت های گرد,آرایش برای صورت های گرد,آرایش مناسب صورت های گرد

مدل مو برای صورت‌های گرد و تپل

درست تا زیر چانه
برای صورت‌های گرد، بهترین اندازه مو آن است که تا زیر چانه برسد. موهای خود را کوتاه تر از آن نکنید، مگر اینکه بخواهید مدل پسرانه کرده و تا گوش کوتاه کنید. بلندی مو تا چانه، باعث کشیده تر شدن صورت می‌شود.
خرد کردن موها
اگر می‌خواهید موها را خرد کوتاه کنید، لایه‌های کم حجم درست کنید که سر را حجیم نشان ندهد. این لایه‌ها در هر مدل مویی، چه بلند و چه کوتاه زیبا دیده می‌شود.
اضافه کردن چتری
موهای چتری در صورت‌های گرد قشنگ دیده می‌شوند، بخصوص اگر چتری‌ها فر شده و اطرافشان لایه لایه باشد. چتری صاف، مناسب این نوع صورت‌ها نیست.
بلند کردن موها
یکی از راه‌هایی که می‌توان گردی صورت را کم کرد این است که گردن را بیشتر نشان داد. برای این کار می‌توانید موهایتان را بلند کنید و انواع مدل‌ها و لایه‌ها را به آن بدهید. بعضی از مدل‌ها را اینجا توضیح دادیم.
موهای صاف
موهای کوتاه و فر، زیاد مناسب صورت‌های گرد نیستند چون فر بودن مو باعث پهن تر شدن صورت می‌شود. اگر موهای فر دارید، بهترین کار این است که آنها را بلند نگه دارید. موی صاف هم که به طبع صورت را صاف و کشیده نشان می‌دهد.

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار