ماساژ زناشویی

Sexual Massage

ماساژ چوچوله

اگر شما می‌خواهید تاثیر واقعی بر روی شریک مؤنثتان داشته باشید، مرکز توجه‌تان را به ماساژ چوچوله معطوف کنید.ماساژ زناشویی.

زن و شوهرها با ناتوانی‌های فیزیکی موقت و دائم می‌توانند ماساژ چوچوله‌ای را بکار ببرند. زنان باردار ممکن است که تمایل به رابطه جنسی و ارگاسم داشته باشند ولی فیزیک بدنی خود را برای آمیزش مهبلی مناسب نیابند و قادر به آن نباشند. شریکهای جنسی که یکی یا هردوی آنها دچار فلج قسمتی از اندام بدن هستند ممکن است قادر به حرکات لازم برای آمیزش مهبلی نباشند. مردان ناتوان ممکن است هنوز تمایل داشته باشند که شریکشان را به لذت و ارگاسم برسانند.

پیدا کردن چوچوله

اولین نیازها برای ماسژ چوچوله‌ای این است که بدانید که چوچوله شریکتان در کجا واقع شده، به چه شکل است و سفت بودن و شل بودن چگونه حس می‌شود. تنها راه برای فهمیدن آن اینست که آنرا مورد کاوش قرار دهید. در حالی که نور کافی وجود دارد شریکتان را عریان کنید، او ممکن است بخواهد که یک پیراهن راحت بپوشد، او باید بر روی تخت خواب دراز بکشد یا بر روی یک صندلی بنشیند و یا بر روی تخت خواب در حالی که به تعدادی بالش تکیه داده بنشیند. مطمئن شوید که به فرج او درسترسی خوب دارید وقتی هردوی شما احساس راحتی کردید. بنشینید یا زانو بزنید رو در روی او و یا به یک طرف برگردید. اگر او بر روی صندلی یا لبه تخت خواب نشسته باشد شما باید روی یک صندلی بنشینید و یا بر روی زمین زانو بزنید. همچنین شما می‌توانید او را رو در روی خودتان در میان پاهایتان بنشانید. باید دست شما نزدیک موضع باشد. ممکن است شما بخواهید یک چراغ روشن در نزدیکی مهبل قرار دهید تا بتوانید همه چیز را به خوبی ببینید، همچنین ممکن است شما بخواهید از یک آئینه کوچک استفاده کنید تا شریکتان بتواند چوچوله خود و آنچه را که شما انجام می‌دهید ببیند.

بوسیله آزمایش فرج وقتی در حالت نرمال است شروع کنید در حالی که لبه‌های بیرونی فرج در حالت عادی در حال راحت قرار دارند. به آرامی همه چیز را با انگشتانتان آزمایش کنید. نوازش کنید و هرگز ضربه نزنید. به پوست نرم اطراف فرج، موهای شرمگاهی و رنگ و بافت پوست آن توجه کنید. با ملایمت کف دست را بر روی فرج بمالید بطوری که انگشتانتان قالب و شکل بدن را بگیرند. اگر شریکتان موهای شرمگاهی زیادی دارد ممکن است که شما بخواهید آنرا با قیچی کوتاه کنید، نیاز نیست که موهای منطقه شرمگاهی را بتراشید. سپس با ملایمت و بکمک انگشتانتان لبه‌های بیرونی فرج را از هم باز کنید و آنچه در میان آنها وجود دارد را مورد آزمایش قرار دهید. لبه‌های درونی، چوچوله، مجرای ادراری و سوراخ فرج او را بشناسید. در این زمان خود زن هم می‌تواند با باز نگه داشتن لبه‌های بیرونی مهبل با یک یا هر دو دست به شما کمک کند. اگر شما نتوانسید چوچوله را پیدا کنید از او بپرسید که آیا خودش محل چوچوله را می‌داند که بشما بگوید یا نه. بدلیل تغییرات زیاد و وسیع در کالبد شناسی تناسلی، بعضی قسمتهای بعضی زنها بخوبی مردان قابل تشخیص نیستند. زنانی هستند که لبه‌های داخلی فرج ندارند و یا اینکه یک لبه داخلی مهبل دارند. یک چوچوله خوب توسعه یافته و تحریک شده به آسانی قابل دیدن است اما خیلی از آنها کوچک هستند و بوسیله بافتهای اطراف آن پنهان شده‌اند.

وقتی که شما چوچوله را پیدا کردید، سعی کنید تا قسمتهای مختلف آنرا بشناسید. بدنه لوله‌ای بلوطی شکل و کلاهک کبود رنگ. با توجه به اندازه و بزرگی و کوچکی کلاهک آن، شما قادر نخواهید بود که آنرا جمع کنید تا بتوانید شکل بلوطی چوچوله را ببینید. اگر همچین مشکلی وجود داشت شما می‌توانید این شکل بلوطی را از زیر کلاهک احساس کنید. اگر قسمت بلوطی شکل چوچوله خیلی کوچک باشد، ممکن است شما فقط قادر به دیدن بدنه لوله‌ای شکل چوچوله وقتی که برانگیخته است باشید و شکل بلوطی آنرا نتوانید ببینید. بدنه‌های لوله‌ای هم هستند که خیلی نازکند که آنها هم به سختی قابل تشخیصند در اینصورت ممکن است که شما تنها قادر باشید که آنرا وقتی که احساس کردید برانگیخته شده است با نوک انگشتانتان تشخیص دهید و زن نیز می‌تواند به شما بگوید هنکامی که شما قسمت بلوطی چوچوله‌اش را با نوک انگشتانتان کرفته‌اید اگر خودتان آنرا حس نمی‌کنید. در هنگام آزمایش چوچوله باید خیلی مهربان و ملایم باشید چونکه بسیار حساس است.

مرحله بعدی برای مبتدی‌ها و نیز برای آماده کردن با تجربه‌ها استمنای شریک شماست. زن باید در ابتدا به آرامی و آهستگی شروع کند، نوازشهای مختلف، میزان فشارها و فرکانس حرکات را به شما نشان بدهد. به این ترتیب شما می‌توانید متوجه بشوید که او چه چیزی را دوست دارد و چه چیزی را بیشتر از همه طلب می‌کند. این تمرینات و تمدد این استمناها به شما می‌آموزد که چگونه چوچوله او را ماساژ دهید تا خوشش بیاید. استمنای او برای رسیدن به ارگاسم قبل از ماساژ شما کمک خواهد کرد که او در حالتی قرار گیرد که خواهان تحریک رابطه جنسیی اضافی شود. زنانی هستند که اندام تناسلیشان بهد از ارگاسم فوق‌العاده حساس می‌شود بنابراین لازم است شما قبل از اینکه ماساژ چوچوله‌ای را ادامه دهید، با ملایمت قسمتهای دیگری از بدن را بمدت چندین دقیقه ماساژ دهید. بعضی زنها فقط قادرند که یک ارگاسم در ابتدا داشته باشند و پس از آن فروکش می‌کنند و فقط سعی می‌کنند احساس خوبی داشته باشند، اگر شما این را کشف کنید خیلی به نفع شریکتان است. اگر شریکتان نسبت به استمنا در حضور شما بی‌میل است و از آن خودداری می‌کند به اصرار نکنید و با او موافق باشید، به او پیشنهاد کنید ولی او را مجبور نکنید.

این را برای زنها می‌گویم که استمنا در حضور شریکتان امری کاملاَ طبیعی است و خیلی از زنها این کار را انجام می‌دهند. هم اکنون استمنا یک کار انفرادی نیست. زنان زیبایی هستند که برای رسیدن به ارگاسم استمنا می‌کنند و لذت آنرا با شریکشان تقسیم می‌کنند. شما نمی‌توانید آنرا خطا بدانید و یا اینکه خود را احمق بدانید. من معتقدم که خیلی از مردم می‌دانند که شریکشان استمنا می‌کند بنابراین شما با استمنایتان او را شکه نمی‌کنید همانطور که خود او نیز استمنا را دوست دارد. اگر شما در هنگام استمنا ارتباط چشمی‌تان را با شریکتان حفظ کنید، من فکر می‌کنم از این تجربه لذت ببرید.

حساسیت چوچوله و چرب کردن و روغن کاری آن

ما فهمیدیم که چوچوله در کجا و چکونه است، حالا نوبت چیست؟ در ابتدا باید تذکر در مورد حساست چوچوله و احتمال نیاز به روغن کاری اضافی بدهم. حساسیت چوچوله از زنی به زن دیگر بسیار متغیر است، زنانی هستند که در صورت تماس مستقیم دست با چوچوله‌شان احساس درد می‌کنند و زنان دیگری هم هستند که اصلاَ چوچوله‌شان به تماس حساس نیست. بعضی ممکن است در ابتدا نیاز به یک تماس آرام و سبک داشته باشند و وقتی به ارگاسم نزدیک شدند نیاز به تماس محکم‌تر داشته باشند. بهترین کار اینست که با یک تماس آرام و سبک در ابتدای کار شروع کنید و هرچه زن برانگیخته‌تر می‌شود فشار را بیشتر کنیم. حرکات بدنش را نگاه کنید و به صداهایش نیز گوش بدهید تا متوجه بشوید که نیاز به اعمال فشار بیشتر دارید یا مقدار فشار کافیست. مراقب باشید که تقریباَ همیشه شما نمی‌خواهید که چوچوله را طوری بفشارید که کوچک شود بنابراین فشار بدهید اما نه بصورت ناگهانی و وحشیانه. تعداد کمی از زنها ممکن از از فشردن شدید و وحشیانه در حال ارگاسم لذت ببرند ولی قبل از سعی برای انجام این کار حتماَ به او اعلام کنید.

با توجه به حساسیت چوچوله شریکتان و نیز میزان ترشحات لیز طبیعی بدن او شما ممکن است نیاز به روانکاری اضافی قبل از ماساژ داشته باشید. در ابتدا بدون آن سعی بنمائید، اما اگر کششی به این کار نشان نداد و یا اعلام کرد که حساس است و یا چیزی حس نکرد، یک لایه کامل از یک روان کننده بر روی فرج او بمالید. شما هرگز قسمت بلوطی شکل چوچوله را با انگشتان بدون روانکار لمس نکنید اگرچه در بعضی مواقع این کار صورت می‌گیرد.

ممکن است شما بخواهید که دستکش‌های لاتکس یا وینیل به دست کنید. آنها انگشتان شما را خیلی لیز می‌کنند و بهتر است در مواقعی که چوچوله شریکتان خیلی حساس است و یا وقتی که پوست دستتان خیلی خشن است از آنها استفاده کنید همچنین آنها در مواقعی که می‌خواهید در حین ماساژ انگشتانتان را وارد فرج شریکتان بکنید بدرد می‌خورند تا از خراشیدگی دیواره فرج توسط ناخنهایتان جلوگیری کنند. دستکشهای وینیل و لاتکس در داروخانه‌های زیادی با قیمت ارزان در دسترس هستند.

حفظ کردن تماس با چوچوله

همیشه از آغاز ماساژ چوچوله‌ای تماس خود را با چوچوله حفظ کنید. این خیلی مخرب است که در هنگام توسعه یافتن رابطه، شما هر دو دستتان را در آن واحد از او دور کنید به عقب ببرید. با تمرین شما می‌توانید از انرژی جنسی که بین شما وجود دارد مطلع شوید. صداها عجیب اما واقعی هستند. یک نظر خوب که وجود دارد اینست که شما در ابتدا زانوهای او را لمس کنید، سپس دستانتان را به سمت قسمتهای داخلی ران او بلغزانید و در نهایت آنها را بر روی مهبل قرار دهید بنابراین شما به تندی به فضای شخصی او نفوذ نکرده‌اید. گذاشتن دستهای سرد بر روی مهبل ممکن است باعث شکه شدن او و در نتیجه بهم خوردن حالت شود. دستانتان را با قرار دادن درون یک کاسه آب گرم، گرم کنید و در ابتدا ممکن است از یک روان کننده برای چرب کردن مهبل استفاده بکنید.

تکنیکهای اساسی

شما ممکن است ماساژ چوچوله را با یک، دو و یا سه انگشت انجام دهید. اندازه و برجستگی چوچوله شریکتان مشخص می‌کند که از چند انگشت استفاده کنید. اگر شما قادر به احساس کردن بدنه میله‌ای چوچوله با انگشتانتان هستید از انگشت شصت و سبابه استفاده کنید. اگر چوچوله او خوب توسعه یافته است ممکن است شما بخواهید از انگشت شصت، سبابه و انگشت میانی استفاده کنید. اگر شما نمی‌توانید بدنه میله‌ای شکل و قسمت بلوطی شکل آنرا بدلیل کوچکی یا پنهان ماندن آن حس کنید، شما می‌توانید فقط از نوک انگشت سبابه و یا نوک انگشت شصت استفاده کنید.

اگر توانستید چوچوله‌اش را با دو یا سه انگشت بگیرید، شما میتوانید کارهای زیر را انجام دهید.

خیلی با ملایمت و آرامی بدنه میله‌ای شکل چوچوله را با انگشت سبابه و شصت بگیرید، بافت شل و نرمی که اطراف چوچوله را پوشانده است به آرامی لیز می‌خورد،در ابتدا به عقب و جلو، یک شمایی از شکل و سفتی چوچوله احساس کنید. تعیین کننید چه مقدار از بافتها که اطراف قسمت میله‌ای شکل قرار دارند در طول آن لیز می‌خورند. در ابتدا، در صورت امکان شما قسمت بلوطی شکل را محکم نگیرید، ولی اگر چوچوله کوچک باشد این کار اجتناب ناپذیر خواهد بود. وقتی که شما انگشتانتان را به جلو و عقب قسمت میله‌ای شکل چوچوله می‌لغزانید، کلاهک هم باید به جلو و عقب لغزانده شود و قسمت بلوطی شکل برانگیخته شود. به آرامی این کار را بکنید و به اشاره‌های شریکتان نگاه کنید و ببینید که آیا از آنچه شنا می‌کنید لذت می‌برد یا نه. در صورت امکان سعی کنید تماس چشمتان را با چشمهای شریکتان حفظ کنید و یا تا حدی که امکان دارد این کار را بکنید. اگر از حرکات بدن او نمی‌توانید چیزی متوجه بشوید، از او سؤال کنید که آیا از کاری که شما می‌کنید احساس رضایت می‌کند یا نه. از او بپرسید که شما این کار را آرامتر انجام دهید یا سریعتر و یا تماس را محکمتر کنید یا آرام و سبکتر. بعد از اینکه پیشنهادات او را پیاده کردید مجدداَ از او سؤال کنید. اگر او چیزی نمی‌دانست راههای مختلف را امتحان کنید اما تماس و ارتباط را قطع نکنید.

اگر شما نمی‌توانید چوچوله‌اش را بگیرید، شما نیاز دارید که نوک انگشت سبابه‌تان را در نوک بدنه چوچوله یا کلاهک آن قرار دهید.آزمایش نشان داده است که آنجا حساسترین قسمت است. شما نیاز خواهید داشت به اینکه بافت زیر انگشتتان را در اطراف چوچوله کوچک بصورت دورانی حرکت دهید و یا آنرا به عقب و جلو ببرید تا چوچوله را بر بیانگیزید. جای امیدواری وجود دارد که شما چوچوله را وقتی که برانگیخته و سفت شده زیر انگشتانتان احساس کنید حتی اگر چوچوله خیلی کوچک باشد.

نوازش چوچوله را ادامه بدهید، اگر او از انجام این کار شما لذت می‌برد این کار را با ریتم ثابت ادامه دهید. درحالی که او بیشتر برانگیخته می‌شود ممکن است شما بخواهید که فشار را به آرامی و با ملایمت افزایش دهید، این کار را بکنید اما همیشه بخاطر داشته باشید که این کار باید با ملایمت و مهربانی باشد. سرعت نوازشخایتان می‌تواند مختلف باشد، آرام در ابتدا و سپس تند تر وقتی که او به ارگاسم نزدیک می‌شود. انگشتان شما همواره باید پوستی را که بدنه چوچوله را پوشانده است به آرامی بگیرد و دلیل آن اینست که در طول بدنه میله‌ای شکل چوچوله به عقب و جلو بلغزد. این کار را ادامه دهید تا زن به ارگاسم دست یابد. بمحض رسیدن او به ارگاسم نیاز به نوازش خیلی ظریف و آرام و سبک دارد شبیه نوازش چوچوله خیلی حساس و یا اینکه انگشتان خود را روی لبه‌های مهبل حرکت دهید. بعد از یکی دو دقیقه شما می‌توانید مجدداَ شروع کنید و یا اینکه متوفق شوید. هرگز تماس را یکدفعه و ناگهانی متوقف نکنید مگر اینکه او بگوید که خیلی حساس شده و تحمل تماس را ندارد، در این حالت مهبل و یا لبه‌های داخلی آنرا برای مدت چند دقیقه نوازش کنید. تماس فیزیکی را حفظ کنید تا ارگاسم او فروکش کند.

لذت بردن بلی، ارگاسم شاید

زن ممکن است به آسانی و به سرعت ارگاسم را تجربه کند، در بعضی مواقع هم ممکن است این موضوع اتفاق نیافتد. یادگیری این فنون نیازمند ممارست و صرف وقت زیاد است. شما نیاز دارید که دوره زمانی ماساژ را به ۱۵ تا ۲۰ دقیقه محدود کنید. کاری کنید که به او احساس خوبی دست بدهد، اما هرگز چوچوله‌اش را ازار ندهید و از حد خود تجاوز نکنید. هردوی شما نیاز دارید که آرام و راحت باشید. اگر شریک شما در مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه واقعاَ لذت برد اما ارگاسم را تجربه نکرد، شما می‌توانید ماساژ را به مدت ۱۰ تا ۲۵ دقیقه دیگر ادامه دهید در حالتی که هردوی شما راحت هستید. مراقب باشید این عمل کار خسته کننده برایتان نباشد، اگر حتی یکی از شما ناراحت یا ناکام باشید، این باعث تلف کردن وقت می‌شود و پیوند رابطه جنسیی مورد نیاز برای لذت بردن شما برقرار نمی‌شود. اگر او خیلی برانگیخته شده ولی نمی‌تواند ارگاسم را تجربه کند، شما عمل رابطه جنسیی دیگری را انجام دهید که فکر می‌کنید نتایج آن منتهی به ارگاسم می‌شود. اگر او تنها قادر است ارگاسم را با استمنا تجربه کند به او اجازه دهید این کار را انجام دهد حتی اگر نیاز بود اتاق را ترک کنید. اگر او از خوابیدن در آغوش شما خوشحال می‌شود اینکار هم برای او خیلی خوب است.

برانگیختن قسمت بلوطی شکل چوچوله

با توجه به میزان حساس بودن قسمت بلوطی شکل چوچوله ممکن است که شما بخواهید آنرا بربیانگیزید، بطور مستقیم یا غیر مستقیم بواسطه کلاهک چوچوله. اگر کلاهک قسمت بلوطی شکل را پوشانده باشد، شما می‌توانید با ملایمت از طریق کلاهک قسمت بلوطی شکل را بوسیله انگشت شصت و سبابه بگیرید. زنانی وجود دارند که قسمت بلوطی شکل چوچوله‌شان کاملاَ آشکار و یا نیمه آشکار است. با توجه به میزان حساسیت آن ممکن است شما بتوانید بطور مستقیم نوک انگشتانتان را برای قسمت بلوطی شکل بکار ببرید، نوک انگشتتان را به آرامی و نرمی و با مقدار زیادی روغن یا روان کننده در عرض سطح آن بلغزانید. اگر کلاهک چوچوله زنی قسمت بلوطی شکل آنرا نپوشانده بود، ماساژ دادن بدنه چوچوله بوسیله گرفتن بافتهای شل و نرم آن، باعث برانگیختگی کافی قسمت بلوطی شکل نمی‌شود. در اینصورت از تحریک مستقیم استفاده کنید. بعضی از زنها قادر به تو بردن کلاهک چوچوله‌شان برای آشکار کردن قسمت بلوطی شکل چوچوله نیستند، اما اگر انگشتتان را در قسمت باز و دهانه کلاهک قرار دهید و قسمت بلوطی شکل را ماساژ دهید، زن ممکن است بیشتر برانگیخته شود.

ماساژ فرجی و مقعدی

شما می‌توانید فرج را در هنگامی که مشغول ماساژ چوچوله هستید، ماساژ دهید. زمانی که یک دست مشغول ماساژ دادن چوچوله است، دست دیگر می‌تواند فرج را ماساژ دهد. بوسیله وارد کردن انگشت به درون فرج و تحریک دیواره بالایی آن، با کشیدن انگشت بسوی استخوان شرمگاهی، شما می‌توانید نقطه جی و قسمت اسفنجی میزراهی را بر بیانگیزید. حرکت انگشت برای برانگیختن نقطه جی مانند حرکت آن در زمانی است که شما می‌خواهید به فردی که سمت دیگر اتاق ایستاده بگوئید که پیش شما بیاید، کف دستتان را رو به بالا قرار دهید و یک قلاب بوسیله انگشت سبابه‌تان درست کنید. این کار می‌تواند ارگاسم شدید ایجاد کند و باعث انزال مایع منی از قسمت میزراهی شود. شما می‌توانید فرج را کاوش کنید و قسمتهای حساس به تحریک را پیدا کنید، یا اینکه زن ممکن است بسادگی از اینکه احساس کند چیزی درون فرجش است لذت ببرد حتی اگر آن چیز اصلاَ حرکت نکند و یا اینکه خیلی آرام حرکت کند.

فنون اساسی ماساژ

یک ماساژ چوچوله‌ای خوب، با ماساژ دادن کلیه بدن شروع می‌شود. یعنی بهتر است قبل از شروع به ماساژ دادن چوچوله سایر قسمتهای بدن ماساژ داده شوند.

حدود یک ساعت وقت برای گرم و آماده کردن چوچوله، صرف کنید. این کار باعث می‌شود که اعصاب بدن بیدار و برانگیخته شوند و به هر در شریک کمک می‌کند تا احساس آرامش در بدنشان بکنند. برای این نوع ماساژ از یک تماس سبک و نرم استفاده کنید و دست را در قسنتهای حساس بسرانید.

بکمک کف دستانتان فشارهای سبکی اعمال کنید و در این حالت انگشتانتان باید حالت و شکل بدن زن را گرفته باشند و مانند قالب بدن درآیند. هرگز فشار زیاد و سنگین اعمال نکنید، خیلی از مردم این کار را در حین ماساژ می‌کنند که خوب نیست. اگر یک منطقه تنگ و غیر قابل نفوذ پیدا کردید، درحالی که دست یا دستانتان را بصورت دایره‌ای یا رفت و برگشتی حرکت می‌دهید، مقدار کمی فشار به آرامی وارد کنید.

شما به آرامی و با ملایمت قادر خواهید بود تنگی را از بین ببرید، اما وقت زیادی برای گشودن تنگی در حین ماساژ شهوت انگیز صرف نکنید. شروع کار را از پشت بدن و سر شروع کنید، سپس راه خود را ادامه دهید تا به پاهایش برسید، به او بگوئید که به پشت بغلتد و پشت به شما قرار گیرد و شما مسیر را دوباره از پائین به بالا بروید و هرگز تماس فیزیکی را قطع نکنید. ماساژ پستانها و اندام تناسلی را تا انتها انجام ندهید.

بعد از ماساژ سر و ماهیچه‌های صورت، راه خود را از بالا تا رسیدن به مهبل از جلو ادامه دهید، در موقع رسیدن به پستانها، مدتی آنها و نوکشان را خوب ماساژ دهید. سپس ماساژ چوچوله شروع می‌شود. برای دگرگون کردن ماساژ مقداری افزایش حرارت و موسیقی آرامش بخش چیز خوبی است. اگر در زن نشانه‌های خواب‌آلودگی وجود دارد بیانگر خسته بودن اوست و نیاز به استراحت برای بازیابی دارد. به او اجازه بدهید یک چرت کوتاه و یا حتی کل شب را بخوابد.

پیشنهادات کلی

فکر می‌کنید برای چه در اینجا راهنمایی‌هایی برای زوجین در مورد ماساژ چوچوله‌ای دادم و گفتم از ماساژ چوچوله شروع کنند، بدلیل اینکه چوچوله هر زن حساس ترین قسمت و مرکز توجه اوست. به دلیل اینکه چوچوله عضو اصلی قسمت تناسلی وی است او دوست دارد برای رسیدن به ارگاسم، خوب مورد توجه قرار گیرد. بدلیل تنوع در نوع بدن زنان و ساختار اندام تناسلیشان، برای من سخت خواهد بود که دقیقاَ بگویم هر زوج چگونه باید تحریک چوچوله را انجام دهد. من زنانی را دیده‌ام که ظرف مدت چند دقیقه این فنون را خیلی لذت بخش بیان کرده‌اند ولی ممکن است این موضوع برای کل زنان صادق نباشد.تمرین کنید تا بهتر شوید.

هیچ موقع پنهان کاری نکنید

زنانی هستند که چوچوله‌شان خیلی حساس است و در مقابل عده دیگری وجود دارند که چوچوله‌شان در برابر تماس تحریک پذیر نیست، این موضوع کاملاَ عادی است، اگر شما یک تلاش زیبا و کارآمد برای برانگیختن چوچوله انجام دادید ولی آن عکس العمل نشان نداد، آنرا رها کنید چون ممکن است ماساژ فرجی و یا ماساژ مقعدی برای آن زن لذت بخش‌تر باشد.

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار