انواع پوزیشن زناشویی

انواع پوزیشن زناشویی ,پوزیشن زناشویی ,پوزیشنهای زناشویی

انواع پوزیشن زناشویی

بر اساس کتبی که س*ک*س  را بصورت علم بررسی کرده‌اند ، ما بیست و پنج مدل آمیزش جنسی داریم که زن و مرد قادر به انجام آنها هستند آن‌چه در فیلم های اصطلاحا سوپر می دیده می‌شود،  حد اکثر ۵ یا ۶ مدل رو انجام می دهند، که بعضی از اونها هم چندش آوره که از هیچ زن یا مرد معمولی نمی شه انتظار داشت که اون کارها رو انجام بدهد.

۱.  وضعیت ایستاده(Standing position)

این وضعیت که خود به چندین صورت فرعی تر ممکن است تغییر داده شود با صرف انرژی بسیار همراه است و تنها جوانان پر نیرو می توانند از آن استفاده کنند:

۱.شکل ویژه ای از آن که مرد ایستاده است و زن دست خود را دور گردن مرد و پاهایش را دور کمر و لگن او حلقه می کند و وسط پاهای زن باز شده و مرد دخول می‌کند که به وضعیت ” تاک چسبنده ” یا ” تاک چنگ زن ” موسوم است  و تنها در مردان قوی با زنان کم‌جثه قابل انجام است.

۲ .زن یک پای خود را بلند و نوک پنجه را روی لبه مبل یا کمد بگذارد و مرد دخول کند.

۲.  وضعیت نشسته( Sitting Position)

این وضعیت هم چند صورت دارد:

۱. مرد در لبه ی تخت یا بر روی صندلی بی دسته با پاهای گشاده می نشیند و زن با پای گشاده روی دو پای مرد قرار می گیرد و خود را پیش می راند و مرد نیز کمر و لگن او را می گیرد و پیش می کشد و وقتی دخول کامل شد، زن می‌تواند رقص‌های بالاتنه زیبایی را انجام دهد و باسن را بر روی آلت مرد بلغزاند تا آلت مرد را بهتر حس کند. گفته می شود که در این وضعیت تحریک کلیتوریس به منتهای شدت خود می رسد.

۲.  زن روی تخت یا کاناپه یا اوپن دراز کشیده و باسن خود را بر لبه اوپن آشپزخانه که کوتاه باشد یا بر روی لبه تخت یا کاناپه یا اوپن نهاده(خیلی جلو بیاید) و پاها را باز یا بلند کرده و مرد ایستاده و یا زانو بزند(در صورتی که از لبه تخت خیلی کوتاه استفاده کنند) و دخول کند. این حالت، هم انرژی کمتر می‌برد هم برای همه لذت بیشتر دارد و هم نیاز به کم بودن وزن و کوچکی جثه زن ندارد که مرد بخواهد او را بلند کند.

۳. وضعیت طرفی

در این حالت زن و مرد در کنار یکدیگر و به پهلو خوابیده و همدیگر را در آغوش میگیرند. و بیشتر برای مواقعی به کار میرود که زوجین تمایل برای لمس و عشق بازی دارند تا دخول صرف چون اتحاد حسی و عاطفی کامل میان زوجین با دیدن صورت و بوسه و بغل کردن و … حاصل می‌شود و لمس کردن قسمتهای پشت از قبیل کمر و باسن به راحتی صورت میپذیرد. همچنین در این حالت مرد می تواند ران خود را بین پاهای زن قرار داده و آن را به لبهای آلت وی بمالد. این عمل زنان را به شدت تحریک می سازد.(البته زمانی تحریک زن بیشتر می گردد که ران پای مرد پر مو باید یعنی موی مخملی داشته باشد گرچه سلیقه غیر این هم ممکن است؛ یعنی مرد کاملاً‌بی مو باشد)

وضعیت طرفی خود ممکن است ” رخ به رخ ” یا ” رخ به پشت ” باشد:

۱. وضعیت طرفیِ رخ به رخ:

معمولاً غرض از وضعیت طرفی گونه ی رخ به رخ آن است ( Anterolateral position ) . در این وضعیت زن و مرد هر دو روی یک پهلوی خود می خوابند و زن معمولاً پای بالایی خود را خم کرده و پنجه را بر روی دو پای مرد تکیه می دهد و باسن مرد بین رانهای زن رفته و دخولی لذت بخش انجام می‌شود. این وضعیت لازم نیست کاملاً ۹۰  در جه باشد بلکه اگر ۴۵ درجه هم باشد خیلی خوب و لذت بخش  است. مرد هم دخول می‌کند و هم با یک دست زن ررا بغل می‌کند و با دست دیگر راحت باسن و فرج و سینه و موها و کمر زن را نوازش می‌کند. در این حالت هر دو به شکل مساوی لذت می‌برند و تنها حالتی است که هر دو لذت مساوی و خیلی بالا دارند. البته همین که زن ارگاسم شد بهتر است به حالت رخ‌به‌رخ زن در زیر تغییر حالت بدهند یعنی زن کاملاً‌زیر برود و مرد در روی او مسلط قرار بگیرد تا دخول و ریختن منی و اوج لذت را مرد با تسلط و نیروی تمام انجام دهد چون فشار دادن و دخول عمیق و حرکات محکم در این لحظات کاملاً ‌مورد علاقه هر دو طرف است و مرد اگر تسلط کامل نداشته باشد نمی‌تواند آن کار را انجام دهد.

اگر این روند درست طی شود(مفصل تر در قسمتی که بهترین حالت را شرح می دهیم درآینده ذکر خواهد شد) بسا زن غشوه ای خفیف بگیرد و زنو مرد هر دو  از شدت لذت داد بزنند.  البته این شکل را دیگر نباید طرفی نامید بلکه رخ‌به رخ زن در زیر است که در ادامه ذکر خواهد شد.

۲.وضعیت طرفیِ رخ به پشت:

در شکلهای عقبی ذکر خواهد شد.

نکته: گونه ای از وضعیت طرفی مرسوم به ” وضعیت متقاطع ” ( Cross position ) وجود دارد که از بسیاری جهات جالب و قابل توصیه است . در این وضعیت زن به پشت می خوابد ، مرد نیز به پهلو در کنار زن قرار می گیرد به طوری که بدن دو نفر با هم زاویه ای در حدود ۶۰ درجه یا بیشتر تشکیل دهد . زن پایی را که به طرف بدن مرد است بالا می برد یا بر روی لگن و پهلوی مرد قرار می گیرد و مرد در حالی که پای دیگر زن را بین دو پای خود نگه می دارد اقدام به دخول می نماید ( شبیه چهار انگشت از دو دست که به شکل دو هفت در آید و در حالی که نسبت به هم زاویه ای نزدیک به قائمه دارد در هم فرو رود . ) در این وضعیت صرفه نظر از آنکه وزن دو نفر بر یکدیگر تحمل نمی شود ، دخول کاملاً عمیق میسر است و دست هر دو طرف برای انجام بازیهای جنسی و تحریک کلیتوریس آزاد است . در وضعیت متقاطع پاها به شدت با هم در تماس می باشد و تن ها به یکدیگر قفل می شود . هم امکان آبستنی زیاد است و هم این روش برای زن آبستن بی خطر است . انجام آن نیز بسیار ساده است .

۴. وضعیت عقبی یا نزدیکی از عقب

در این وضعیت سه حالت جداگانه وجود دارد که هریک لذتی دارد و قابل تجربه:

۱.  زن و مرد در حالی که پشت زن به طرف سینه و شکم مرد است به پهلو می خوابند. اگر سینه مرد حدود ۳۰ درجه از زن فاصله بگیرو و عقبتر برود، دخول عمیق‌تر می‌شود خصوصاً اگر زن یک پایش که به طرف مرد است را تا کند یا بر دارد و روی زانوی مرد که پای چپ مرد هم عمود شود تکیه بدهد. در این حالت زن هم اگر آلت مرد را به کلیتوریس بمالد و مرد هم سینه زن را، شروع خوبی برای تحریک زن خواهد بود.

اکثر زنها به بازی و لمس کردن باسن شان توسط مردها آنهم با استفاده از دست تمایل دارند و ضمناً این حالت مناسب برای زنان باردار و خسته و یا در حال خواب(البته با رضایت و آگاهی زن) هم هست و با کمی مالش باسن و کلیتوریسشان آماده می‌شوند و مرد را به بالای خود می‌طلبند.

این فایده را هم برای مردهایی که دیرتر دچار نعوظ می شوند دارد که مرد می تواند با در تماس قرار دادن آلت خود با باسن زن باعث نعوظ آلت خود شود.

۲.زن به سینه می خوابد و  بالشی نرم در زیر شکم و لگن قرار می دهد و مرد روی او خوابیده و دست در سینه‌ها زن فرو کرده و سینه ها را می‌مالد و دخول می‌کند.

۳.زن کف دستها و زانوها را روی زمین قرار می دهد( درست مثل زمانی که بچه ها با پدرهاشون اسب بازی می کنن) و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می دهد یا زن در وضعیت سجده ( Knee – Chest Position) قرار می گیرد یعنی سر را کاملاً پایین می‌برد تا باسن نمایان تر شود و کمی هم باسن را به عقب می‌دهد تا برجسته تر شود. در این حالت فرج خیلی تنگ می‌شود و مرد حرکت آلت خود در بین عضلات فرج را لمس شدید کرده و لذت زیادی می‌برد اما قدری درد دارد باید با ملایمت انجام شود. توجه شود که منظور ما از دخول،  دخول از عقب در فرج زن است نه مقعد . در این روش گذشته از آن که زن و مرد از مشاهده ی صورت یک دیگر و تبادل بوسه محرومند ، کلیتوریس زن نیز تحریک نمی شود و در نتیجه اوج لذت جنسی برای زن به دشواری حادث می گردد و از طرفی فشار کفل زن بر شکم و ران مرد او را به شدت تحریک می کند و انزال به سرعت وقوع می یابد ولی در عوض مرد می تواند با دست از جلو کلیتوریس و پستان زن را تحریک کند و از دیدن باسن زن که مردها به زیبایی و پهن و نرم و تپل بودن آن حساس هستند لذت برده و با هر رو دست خود سینه‌های زن را که در روبرو نمی‌شد بغل کند نوازش کند. به هر حال برای تنوع خوب است و عالی اما برای ارضای طرفینی بهتر است در اینجا کار تمام نشود و از وضعیت‌های رخ به رخ که در ادامه ذکر می‌شود استفاده شود.

۵. وضعیت رخ به رخ زن در زیر

معمولی ترین وضعیت وشایعترین روشی است که بسیاری از مردم استفاده می کنند . در این روش مرد دربالا قرار گرفته و عمده فعالیت را به عهده دارد. مقاربت در این روش راحت تر و امکان تنظیم دقیق حرکات رفت و برگشتی مرد بهتر و تسریع وتعویق انزال امکان پذیر است . همچنین امکان تماس مستقیم و کامل صورت مرد و زن با هم و انجام انواع تحریکات وجود دارد . در خانم های باردار بخصوص در ماههای آخر نباید از این روش استفاده کرد . وزن مرد در این روش  به زن تحمیل می شود و اگر مرد چاق باشدممکن است باعث ناراحتی زن گردد. امکان قلاب کردن پاهای زن به دور کمر مرد با خم کردن زانوها در این روش می تواند مهبل را کوتاه و قطور کند بنا بر این دخول عمیق تر و امکان تماس آلت تناسلی با دهانه رحم بیشتر است در افرادی که آلت تناسلی کوتاه دارند و همچنین در اولین نزدیکی پس از ازدواج چون قطر مهبل زیادتر می شود برای پاره کردن پرده بکارت مناسب است. تغییر از این وضعیت به وضعیت کمانی وجود دارد که در آن زن ، پاها را کاملا” صاف و اندکی از هم دور نگه می دارد و با گذاشتن یک یا چند متکا یا مشت گره کرده خود به زیر کمر وبا حذف متکای زیر سر ،خود را بصورت کمانی که تقعر آن به پشت است در می آورد .در این حالت مهبل تا حد ممکن کشیده و تنگ می شود و باعث بلندی مهبل های کوتاه شده در مواردی که آلت تناسلی مرد بلند است مناسب می باشد. همچنین در صورت عفونت دهانه رحمی و یا در خانم هایی که بعلت زایمانهای مکرر مهبل شل و گشاد دارند و یا دچار سرد مزاجی شده اند بعلت تماس بیشتر آلت تناسلی مرد با جدار مهبل روش مفیدی است ولی باید بخاطر موارد ذکر شده در اولین نزدیکی برای پاره کردن پرده بکارت از آن استفاده نشود .

تغییر دیگری که در این وضعیت می توان داد این است که زن پاهای خود را بصورت قائمه در هوا نگه  داردپاهای زن عمود بر بدن اوست  وممکن است بر شانه های مرد تکیه داشته باشد . تغییرات در این وضعیت مشابه حالتی است که زن پاهای خودرا بدور کمر مرد قلاب می کند .

در هر حال ویژگیهای  این حالت عبارتند از:

– اتحاد حسی و عاطفی کامل میان زوجین

– غالب بودن مرد و مغلوبیت زن

– امکان همه نوع عمل در حین دخول (لمس کردن،بوسیدن،لیسیدن و…)

نکاتی دیگر درباره این حالت:

۱.برای دخول بیشتر و کاملاً‌عمیق، زن پاها را باز و زانوها را کاملا خم میکند تا به سینه اش بچسبد و باسن او کمی از زمین بلند شود.

۲.زن پاهایش را بر روی شانه های مرد می آویزد. در این صورت حداکثر دخول انجام خواهد شد.(مناسب برای زنها و مردهای چاق)

۳.پاهای زن صاف و کشیده و به هم میچسبد تا آلت مرد از فشار رانهای زن و لبهای آلت وی لذت بیشتری ببرد.(مناسب برای آلتهای تناسلی گشاد زنها)

۴. پس از دخول کامل مرد میتواند به آرامی یک پایش زا به بیرون از پاهای زن بیندازد یعنی هر یک از طرفین یکی از رانهای دیگری را در بین پاهایش دارد. لذت این حالت هنگامی است که مرد عقب و جلو می کند و قسمت های بیرونی آلتش به رانهای زن مالیده میشود. زن می‌تواند دست به بیخ آلت مرد بمالد و دخول آن را بیشتر بفهمد.

۵.  وضعیت رخ به رخ مرد در زیر

در این روش زن در بالا قرارگرفته  نقش فعال را در طول مقاربت بر عهده دارد . یکی از روشهای شایع  مورد استفاده بوده و زن با زوایای مختلف روی مرد  قرار می گیرد(نشسته، خوابیده، و …) .  مرد در این روش آزادی عمل بیشتری برای تحریک ات جنسی همسر خویش دارد و سنگینی بدنش به زن فشار نمی آورد . کنترل انزال بهتر انجام شده و فرصت بیشتری برای ارگاسم زن وجود دارد . چون زن درز این روش آزادی عمل بیشتری دارد راحت تر به ارگاسم رسیده ودر سرد مزاجی می تواند استفاده شود . همچنین زنان  عمل حرکت آلت در مهبل رو در کنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این احساس رو دارند که همه آلت مرد بطور کامل داخل مهبل جای گرفته است. ولی این روش اگر به دلیل هیجانات حاصل از س..ک..س به آرامی انجام نشود و زن تمام وزن خود را روی بدن مرد متمرکز کند، باعث پاره شدن مویرگ های موجود در قسمت های پایینی آلت و مثانه می شود که در دراز مدت برای مرد مشکل ساز می شود.

این روش بخاطر غیر فعال بودن مرد و تحریک کمتر ایشان می‌تواند در مردانی که دچار انزال زود رس هستند مفید واقع شود . همچنین زمانی که مرد رنجور ویا بیمار باشد  ویا توانایی جنبش ندارندمانند فلج پاها ویا دچار چاقی شدید باشند ویادر خانمهایی که مهبل بلند دارند و آلت تناسلی همسرشان کوتاه است ،با تنظیم میزان  دخول از طرف زن می توان به اصلاح آن پرداخت .

در این روش نیز، مرد می تواند برای ایجاد لذت بیشتر در خانم، سینه ها و قسمت های بالای مهبل رو به آرامی ماساژ دهد.

همچنین می‌توان برای تنوع این روش پیشنهاد می‌شود پس از اینکه زن آلت مرد رو به داخل مهبل هدایت کرد روی مرد دراز بکشد  و عمل رفت و آمد آلت داخل مهبل رو انجام بدهد. در این روش از اونجاییکه مرد امکان تحرک کمتری داره وظیفه زن سنگین تر می باشد و باید با بوسیدن مرد و ماساژ سینه ،مرد رو تحریک نماید.این روش چون کل عمل جنسی در اختیار و کنترل خانم می باشد بیشتر مورد استقبال خانم ها قرار می گیره خصوصا اگر در اوج آمادگی جنسی باشند . در این روش مرد برای اینکه خانم لذت بیشتری برد می تونه با دست هر دو سینه زن رو ماساژ بده و یا در مواقعی که سینه های زن به صورتش نزدیکه ،نوک سینه ها رو میک بزنه که برا ی خانم ها بسیار لذت بخش می باشد

ویژگیهای این روش:

– اتحاد حسی و عاطفی کامل میان زوجین

– غالب بودن زن و مغلوبیت مرد

– امکان همه نوع عمل در حین دخول (لمس کردن،بوسیدن،لیسیدن و…) به خصوص برای زن

– احساس غالب بودن زن نوعی غرور و تسلط زنانه را به نمایش می گذارد.

– دخول کامل صورت نمی گیرد .

– تنظیم میزان دخول آلت مرد را زن بر عهده دارد.

– زن میتواند هر زمان که مایل بود آلت مرد را از آلت خود خارج نماید(به خصوص برای پیش گیری از حاملگی).

– بیشتر حرکات عقب و جلو کردن را زن بر عهده دارد.

معمولا مردهائی به زنها این اجازه را می دهند که :

۱.در زندگی عادی نیز مغلوبند

۲.زن خود را دوست داشته و به او احترام می گذارند

۳.به دنبال تنوع طلبی هستند.

همچنین مطالب زیر را مطالعه نمایید.

آموزش نکات زناشویی

نکات زناشویی بعد از ازدواج

آموزش حالتهای زناشویی

روابط زناشویی در دوران عقد
منبع:www.up-persion.rozblog.com

برچسب ها

مطالب پیشنهادی سرزده به شما

دیدگاه ها

۰
آموزش ثبت تصویر دیدگاه در گراواتار